Windows XP'yi Tek Tıkla Orjinal Yapma

salihgnn

Yeni üye
22 Eyl 2009
3
0
allah senden razı olsun kardeşim.daha öncedende bu programı burdan indiridim tertemiz cıktı nerden indirdigimi unuttum.zor buldum burayı.eline emegine saglık.

salihgnn

Yeni üye
22 Eyl 2009
3
0
kardeş bide rapid den ayrı başka bi sitede bu programı verebilirmisin. rapid prenyum üyelik istiyo.

dj19brs

Yeni üye
7 Kas 2009
3
0
ellerine sağlık kardeşim süper paylaşım ....

ama bi sorunum var ben messengeri güncelleyemiorum ve eski olan sürümüde acamıyordum ve şimdi tekrar kurmayı denicem inş. olur
olmassa buradayım tekrar :)

dj19brs

Yeni üye
7 Kas 2009
3
0
olmadı gene messengeri yüklemiooo pc ne yapıcaam ben yhaaa yardımcı olabilecek kşimse varrr
paylaşım süper ama bunu halledemedim

UMUTDEM

Yeni üye
8 Kas 2009
1
0
Allar razı olsun ya o kadar uğraştımki sonunda çok kolay şekilde burdan yapabildim teşekkür ederim.eyvallah:)

samurai-x

Yeni üye
12 Kas 2009
1
0
saol abı oldu tsk ederım paylasım ıcın bunun yuzunden pc kasıordu benım saol yenıden bide windows 7 seven yayınlarmısın xD :D

caRySma

Üye
20 Ocak 2008
78
0
Bursa
Windows 7 Crack var yayınladığım indirebilirsin. Sen direk windows 7 nin kendisini istiyorum dersen oda vardır sitede.

bykara1559

Üye
6 Eyl 2009
108
0
BATMAN
Emeğine Sağlık Kardeş

:diablo:diabloThE HackeR FireS:diablo:diablo
Herkes THT de buluşacak...
ne_mutlu_turkum_diyene1.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.