Windowsta Kullanabileceğim Terminal Var Mıdır

6 Mar 2021
75
0
İyi günler
Şimdiye kadar mobilden termux ile github toollarını kullanıyordum ve bugün bilgisayara geçtim. Hangi programı kullanmalıyım cmd hacklemek için pek yeterli olmuyor sanırım.
Ücretsiz kullanabileceğim bir program varsa söyleyebilir misiniz lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

kiss4u

Üye
9 Şub 2019
240
10
Cevap: Terminal önerileri

Merhaba, Windows için GitBash kullanabilirsiniz. Ben daha önce kullanıyordum ve memnundum.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
Cevap: Terminal önerileri

MS-DOS kraldır bi bak derim zamanının en iyisi

ama windows ile hack falan yapılmaz yani yapılırda bi takım can sıkıcı şeyler var sanal makine ye kurabileceğin bir sürü sistem var linux ün birsürü var parrot var

yani windows ta kod yazıyorum diğer oslarda hack falan sanal makine kullanmak hackingde bi tık daha iyi linux ve ya parrot u tercih et derim

iyi forumlar dostum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.