Windowsta Sitelerin Admin Panelini Bulma

Ercopiror

Üye
15 Şub 2021
99
6
Merhaba Hocalarım Ve Dostlarım Bu Gün Windowsta Sitelerin Admin Panelini Bulmayı Göstereceğim İlk Öncelikle Şunları Anlatayım

best-hacker-1000x562.jpg

Sitelerin Admin Panelini Bulmak Ne İşe Yarar?
Sitelerin Admin Panelini Bulmak Çok İşinize Yarar Mesela Bir Site Hackleyeceksiniz O Sitenin Admin Şifresini Bulsanız Bile O Siteyi Admin Panelini Bulmadan Hackleyemezsiniz Çünkü Mesela İnternetten Bir Ev Görüp Satın Almak İstediniz Evi Satan Kişiyle Anlaştınız Evin Anahtarını Size Verdi Her Şeyi Hallettiniz Tapuyu Falan Aldınız Fakat Evin Adresini Bilmiyorsunuz Yani Evin Adresini Bilmeden Ne Anahtar İşinize Yarar Nede Tapu Admin Panelide Böyledir İşte

Neyse Lafı Daha Fazla Uzatmadan Başlayalım

İlk Öncelikle Linke Geliyoruz thf_cpfinder.zipe Basarak Programı İndiriyoruz

TL8FFv.png

Program Linki
http://muazdegirmenyoutube.rf.gd/?i=1
Virüs Total
https://www.virustotal.com/gui/file/57821c57452061c9378d4298ca75c563bbe64ff367c1167ce07bae25d34f2a06/detection

İndirilen Rarı Açıp Dosyayı Açıyoruz

XCtlJU.png

Daha Sonra thf_cpfinder Adlı Python Diliyle Yapılmış Olan Uygulamamızı Açıyoruz

rUsDQ7.png

Sonra Admin Panelini Bulmak İstediğimiz Sitemizi Protokolü İle Beraber Yazıyoruz Ve Enter Tuşuna Basıyoruz

dsIvyS.png

Program Bulmaya Çalışıyor Bulunduğunda :::: UYARI::: ADMIN CP BULUNDU ::: Şeklinde Gözükecektir Bulunan Admin Paneli

Son düzenleme:

babayaga01

Üye
25 Mar 2021
92
1
HELL
Hocam elinize sağlık.
Python dosyasını exe ye çevirmişsiniz. Sanırım bu sayede windows uyumlu oldu.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Underground'da iken bu tarz şeyleri kullanmıştım. Yapıları hep aynı oluyordu, ve genelde de şu hatalar ile karşılaşıyordum. Bazı web sitelerinde her denemesinde admin panelini bulduğunu söylüyor tool'umuz ama aslında bulmuyordu, site ile alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum. Sanırım dışardan gelen GET ve POST isteklerine karşı bir yazılım bunu engelliyor olabilir mi?

Bu tarz tool'lar çok eski web sitelerinde çalışıyor.

theSerpent

Yeni üye
17 Mar 2021
36
0
ѕeleɴια;9349161' Alıntı:
Underground'da iken bu tarz şeyleri kullanmıştım. Yapıları hep aynı oluyordu, ve genelde de şu hatalar ile karşılaşıyordum. Bazı web sitelerinde her denemesinde admin panelini bulduğunu söylüyor tool'umuz ama aslında bulmuyordu, site ile alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum. Sanırım dışardan gelen GET ve POST isteklerine karşı bir yazılım bunu engelliyor olabilir mi?

Bu tarz tool'lar çok eski web sitelerinde çalışıyor.

Anasayfaya yönlendiriyorsa veya response code'u 404 vermeden 404 sayfası gösteriyorsa olabilir. Directory fuzzing giriş seviye bir konu olduğu için, üzerinde çalışma yapanlar detaylara pek önem göster(e)miyorlar. Script kiddieler de toplasan 50-60 satırda yazılacak programları yıllardır toolkitlerinde barındırıp üşenmeden kullanımını anlatıyorlar. Ellerine sağlık diyelim.

KillingSquad

Yeni üye
19 Nis 2021
2
0
hocam size katılıyorum bunun gibi yazılımlar genelde bulduğunu söylüyor fakat hedef site farklı bir yazılım tarafından korunduğunda panel yerine kişiye 404 gibi hatalar verebiliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.