Sızma Testleri Windows'tan nasıl sql map ile hack nasıl yapılır?

Trg530

Üye
16 Eki 2020
79
2
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar Windows cmd ile hack yapmak istiyorum sql az çok biliyorum ama uygulayamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
sqlmap windows'a kolayca kurabilirsin ancak ben sana daha basit bir hacker olma yöntemi anlatayım. Sql dorkları var biliyorsundur zaten, bunları google'd aratıyorsun gözüne böyle site kestiriyorsun. Sonra gidiyorsun url'nin sonuna atıyorsun bir tane ' . Sql hatası mı verdi? Windows cihazına indirmiş olduğun havij programına atıyorsun websiteyi sonra çaaat, database elinde! Database ile de ne yapmak istersen yaparsın, işte bu kadar basit.

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Python gibi Cmd`yi özelleştirebilecek paketleri kurabilirsin ardından sqlmap gibi yüklediğiniz paketlere bağlı olarak çalıştırmanız mümkün lakin yinede bir sanal makineye kali linux kurmak kadar olmaz.

Trg530

Üye
16 Eki 2020
79
2
Havij programı yükledim ancak şöyle bir hata verdi açılmadı sizce neyden kaynaklı?
Cannot open file C:/WİNDOWS/system32/Havij Pro/Havij.exe

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,605
423
KATO DAĞI
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar Windows cmd ile hack yapmak istiyorum sql az çok biliyorum ama uygulayamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba Degerli Üye Veteran7 Hocamızın Yazdıgı Konuya Göz Atmanızı Tavsiye Ederim Eğer Yeni Başladıysanız Havij 2.0 Kullanmanızı Tavsiye Ederim Python İndirerek Cmdnizi Genişletin Sql Açıklarını Kullanırken İşinize Yarar

https://www.turkhackteam.org/web-se...n-hack-windows-cmd-uzerinden-veteran-7-a.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.