windowsunuz çökerse verilerilerinizi böyle kurtarabilirsiniz (resimli anlatım)

18 Eyl 2007
211
9
Malatya
Kurtarma Operasyonu sırasında ihtiyaç Duyacaklarımız.
1-Bartpe (cd'de çalışan Xp)
2-Cd rom
3-Flash Bellek
4-Şans ve Azıcık bilgi.

1. Adım :Öncelikle Bilgisayarımızın Start (power) tusuna basıp çalıştırıyoruz.
Bilgisayara elektrik girdiği ve ekran görüntüsünü aldığımız andan itibaren
Delete Tuşuna 10-15 defa basarak Beos Menüsüne girip bilgisayarımızın CD'den Boot Olmasını sağlıyoruz.

2.Adım: Bilgisayarımız Cd'den Boot Ettikten sonra karşımıza bartpe görüntüsü gelecektir. Aşağıdaki resim.
Buradan Sonraki Adımlarımızı Atarken Resimler Bizi Yönlendirecek.

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam boy olarak görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin orjinal boyutları 675x427 ve dosya boyutu 58KB.
giriux3.jpg

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam boy olarak görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin orjinal boyutları 836x451 ve dosya boyutu 72KB.
kinciadmjx2.jpg

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam boy olarak görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin orjinal boyutları 894x583 ve dosya boyutu 91KB.
ncadmverikurtarmagc6.jpg

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam boy olarak görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin orjinal boyutları 837x488 ve dosya boyutu 71KB.
mutluson1xt9.jpg

alıntıdır-mümkünse rep veya teşekkür bekliyorum
önceden verildiyse özür dilerim
inşallah işinize yarar
hadi kolay gele

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.