windowsXp kurulum

Topcuharun

Üye
8 Ocak 2017
113
0
Kayseri
Merhaba , leptabıma windows Xp kurmak istiyorum bu kurulum işlemini usb den iso dosyasını yazdırarak atmak istiyorum ancak XP iso dosyası bulamadım yardımcı olur musunuz.

burakdurcann

Yeni üye
6 Ağu 2019
38
0
Kardeşim valla öyle bir zamanda denk geldin ki bol bol dua ediyorum sana Web programlama ile uğraşıyorum 9 yıllık bir masaüstü bilgisayarım var hurda da olsa bir kaç gündür bir satır kod yazamaz hale gelmiştim durumum da yok değiştirecek bir işlemci bile alacak durumum yok ki desteklemiyor bile core 2 duo destekliyor en fazla demem o ki hiç böyle fikir aklıma gelmemişti bende xp yüklemeye karar verdim sayende ama sonradan vistaya döndüm şimdi kurdum valla efsane oldu büyük sevaba girdin bilmeden haberin olsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.