winrar şifre kırma-Rar şifresi nasıl kırılır? resimli anlatım

wormxc

Üye
6 Ocak 2012
62
0
eline sağlık ama şifre kırmak diye birşey yotur şifre deneme diye birşey vardır.kırma deyimlerden kurtulursak genel olarak daha sağlıklı olur.(eleştiri diye kabul etme ufak bir hatırlatma teşekkürler....)

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Kendi Rarını Şifreleyip Unutmussan Bu Yöntem Sağlıklı Olabilir
Ama Netten İndirdiğin Rar'ın Şifresini Bilmiyorsan RAR Adını Copy Google'ye Paste Yap Zahmetsiz Bulursun Passı

aqtas23

Üye
21 Ara 2013
62
0
elazığ
wayyyy be bunun yazılımında küçük bi değişiklik yapsan varyaa sosyal medya "facebook,twitter,msn" gibi yerlerde , wifidede kullanabilirsin

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim bu tür programlar artık şifre kırmıyor ben denedim asla kırmıyor hele eğer şifrenin hane sayısı 20 den daha fazlaysa hiç yanına bile yanaşılmıyor

ayrıca ozel karekterleride kırmıyor mesela(}]\[{½$#£>) gibi

Son düzenleme:

alabora10

Yeni üye
2 Şub 2007
4
0
ßu program şifre deneme programı bende wardı ve 1 saatte şifreyi bulamadı bulur ama bilgisayarı kaç gün açık bırakman lazım bulana kadar orasını bilemem matematiksel olarak tüm harfleri herşeyi deniyor sayısal loto gibi bişey yani

mehter03

Üye
10 Eyl 2012
59
0
Karanlıktan
ya ciddi olamazsin;bu programla sifre kirani gosterde ellerinden opim.Bu sallama kiytiriktan programin kirdigi filan yok.Oradaki zaman ilk basta az iken gittikçe çogaliyo,yani sittin senede anca kirarsiniz demeye getiriyo.Anca basit bi sifre(12345,abcd...vs) olursa kirilabilir.Yoksa zaman harcamaya degmez.çok harcadigimdan yazdim bunlari.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.