Winrar Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oğuzhan sezer

Yeni üye
9 Haz 2009
28
0
Arkadaşlar ben bir hile programı indirdim adam para kazanmak için rar pası başka bir likle paralı satıyor benim acil hileye ulaşmam lazım.Sonuç olarak winrar şifre kırmak için program,öneriniz varsa yardım edermisinizzz:yo

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Öncelikle böyle bir program bulamazsınız. Winrar programının yapımcısı bunu düşünmüştür ve kullanıcı tarafından koyulan şifreler arşiv haline getirilerek, çeşitli hash kodlarının içerisine gizlenmiştir. Çeşitli deneme ve yanılma metodu ile çalışan bazı programlar bende mevcut fakat bunlar milyonlarca kelimeyi dakikalar içerisinde tarayarak bulmaya çalışıyor ama sonrasında bir sonuç alınamıyor.

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Ben Sana Bu Programları Tavsiye Etmem Çünkü Çok Uzun Zaman Alıyorlar Kırmaları.

Ya Şifreye Başka Bir Yöntemler Uğraş Yada Aynı Programı Başka Sitede Bulmaya Uğraş.

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Şimdi kardeş o sitelerde premium üyeliği olan ya da olan birinin hesabını ele geçiren bazı arkadaşlar kendi forumlarında bunların passlarını veriyorlar ki ben bi kaç pronun rar passını böle aldım..Googleye pronun adını yaz ve devamını rar şifresi yardım şeklinde bişeyler yaz o konu ile alakalı açılan konuları görürsün forumların içerisinde azcık araştırma yazarsan serail ya da rar pass yardım yapıldığını göreceksin o konuların msjlarınada bak ben bu yolla aynen senin dediğin sitelerdeki proların rar passını bulmuştum inşallah seninde işine yarar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.