wireless kurulumu bilen varsa lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark82

Yeni üye
13 Tem 2008
12
0
Arkadasla bende acer extensa5630ez 432g16mn laptop var üzerinde win 7 yüklü geldi format attim xp sp3 yükledim ama biturlu wirelesini kullnaamiyorum üzerinde gelen cd de driwerlari var ama biturlu anlamadim.hepsini denedim olmuyor.Driverlrda sorun vardir diy siteden indirdim onlarda olmadi.atheron var foxcon var qmi diye driver var bunladan hangilerinin kuraagim ben sirasi varmi ralink diye bi driver var kuruyorum sürücü yuklu deil dyor.Cd de bircok sürücü var atheros var bunun bi kac deisik soruu var foxcaon var qmi var raink var boradcom var hangisi kurulacak arkadaslar egrki bilen varsa bana hangi driverlri yukleyecegimi soylerseniz cok sevinirim.Bİturlu anlayamadim

dark82

Yeni üye
13 Tem 2008
12
0
tskler arkadalar sorunu cozdum bleki yardimi olur birisine problem driverdas deilmis dogruyu yukluyormusum ama hizmetlerden kablosuz baglanti acik olmadigiicn acilmiyormus sadece bilgisayarima sag tiklayip yönetten hizmet bolumune tkladim ve kablosuz baglantiyi etkin hala getirdim tskler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.