Wireless nasıl hacklenir?

Rub

Yeni üye
11 Nis 2019
9
0
Bu konumda sizlere kalilinux'un önceden hazırlanmış çakma pw listleri ile wireless hacklemeyi değil gerçek wireless nasıl hacklenir ondan bahsedeceğim:
Gerekenler:
Wi-fi sahibini tanımak

Kullanımı:
Wireless sahibinin kapısını tıklatın, Acilen iletilmesi gereken e-postanızın olduğunu veya ödeviniz olduğundan bahsedin. (Güler yüzlü ve samimi davranmak gerekir.) Bilgisayarını kullanabilmek için izin isteyin biraz da mahçup bir ses tonu ile izin verirse içeri girin. Laptop kullanıyor ise bu olay çok kolay olacaktır Sağ tık ---> Özellikler ---> Güvenlik ---> Karakterleri Göster Aklınızda tutun veya yanınızda getirdiğiniz bir kağıda kaydedin.. Bilgisayar ise 192.168.1.1 192.168.2.1 ttnet ise k.adı: admin pw: ttnet superonline ise admin pw: superonline giriş yapın ve kablosuz özelliklerinden şifreyi kaydedin. İzin isteyin ve kalkın. :mutlu
Unutmayın daima arsızlık kazanır.
Denenmiş ve onaylanmıştır.. :dil

Son düzenleme:

alibeyogullari

Yeni üye
15 Mar 2018
7
0
Istanbul
Bu konumda sizlere kalilinux'un önceden hazırlanmış çakma pw listleri ile wireless hacklemeyi değil gerçek wireless nasıl hacklenir ondan bahsedeceğim:
Gerekenler:
Wi-fi sahibini tanımak

Kullanımı:
Wireless sahibinin kapısını tıklatın, Acilen iletilmesi gereken e-postanızın olduğunu veya ödeviniz olduğundan bahsedin. (Güler yüzlü ve samimi davranmak gerekir.) Bilgisayarını kullanabilmek için izin isteyin biraz da mahçup bir ses tonu ile izin verirse içeri girin. Laptop kullanıyor ise bu olay çok kolay olacaktır Sağ tık ---> Özellikler ---> Güvenlik ---> Karakterleri Göster Aklınızda tutun veya yanınızda getirdiğiniz bir kağıda kaydedin.. Bilgisayar ise 192.168.1.1 192.168.2.1 ttnet ise k.adı: admin pw: ttnet superonline ise admin pw: superonline giriş yapın ve kablosuz özelliklerinden şifreyi kaydedin. İzin isteyin ve kalkın. :mutlu
Unutmayın daima arsızlık kazanır.
Denenmiş ve onaylanmıştır.. :dil

güzel kardeşim dalga geçtiğini düşünüyorum bazı kavramları karıştırıyorsun bunun adı hack değil sm olur.

Rub

Yeni üye
11 Nis 2019
9
0
güzel kardeşim dalga geçtiğini düşünüyorum bazı kavramları karıştırıyorsun bunun adı hack değil sm olur.

Bu insanın açıklarını kullanmak demek hacklemekte öyle değil midir açıkları kullanarak ele geçirmek amacım dalga geçmek değil konu olarak sosyal mühendisliğe açmam bunun sebebi olmalı en azından kalilinux ile çakma pw list oluşturup milletle dalga geçmiyorum değil mi :siritan3

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Merhaba, Rub.
Sosyal mühendislik üzerine güzel bir makale olmuş fakat daha farklı teknikler ile anlatabilirsin.
Uzun zamandır sosyal mühendislik üzerine çalışıyorum ve şöyle bir düşünce ile ilerlerseniz sizin için daha iyi olur.
1- A planı.
2 - B planı.
3 - X planı.
Yani o anda uygulayacağımız sm işe yaramadığı takdir de ikinci kısıma geçmeliyiz.
Üçüncü plan daima en iyi plan olmalı en önce yapabileceğinizi sınayıp daha sonra ise en güçlü zayıf noktasını öğrenerek planı yürütebilirsiniz.
Yani şöyle ki bilgisayar yoksa ne yapmalıyım?
Mesela bunun üzerine farklı bir plan oluşturup sm ile ilerleyebilirsiniz.
Teknik detayları araştırmanızı öneririm.
Tabi ki bu bahsettiğiniz konuda ki sm ne kadar başarılı olur bilemem.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Bu insanın açıklarını kullanmak demek hacklemekte öyle değil midir açıkları kullanarak ele geçirmek amacım dalga geçmek değil konu olarak sosyal mühendisliğe açmam bunun sebebi olmalı en azından kalilinux ile çakma pw list oluşturup milletle dalga geçmiyorum değil mi :siritan3

çakma pw list dediğin yöntem tarih olalı yıl(lar) oldu.

konuya gelirsek diyelim ki komşunun kapısına gitmiyorum, wi-fi hackleyemeyecek miyim? böf.

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
Merhaba, Rub.
Sosyal mühendislik üzerine güzel bir makale olmuş fakat daha farklı teknikler ile anlatabilirsin.
Uzun zamandır sosyal mühendislik üzerine çalışıyorum ve şöyle bir düşünce ile ilerlerseniz sizin için daha iyi olur.
1- A planı.
2 - B planı.
3 - X planı.
Yani o anda uygulayacağımız sm işe yaramadığı takdir de ikinci kısıma geçmeliyiz.
Üçüncü plan daima en iyi plan olmalı en önce yapabileceğinizi sınayıp daha sonra ise en güçlü zayıf noktasını öğrenerek planı yürütebilirsiniz.
Yani şöyle ki bilgisayar yoksa ne yapmalıyım?
Mesela bunun üzerine farklı bir plan oluşturup sm ile ilerleyebilirsiniz.
Teknik detayları araştırmanızı öneririm.
Tabi ki bu bahsettiğiniz konuda ki sm ne kadar başarılı olur bilemem.
arkadaş haklı bu mantığı tel üzerinde yapabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.