Wireless şifre kırıcı Kaçırmayın

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
evet arkadasım tamam bunu sormak ıstemıstım
ozaman karsıdakı okulun tum hattına gırebılırım cunku hepsı normal :D:D:D:D:D:D
saolasınız yaw sevindirik geldi bi anda korkarak download yapıorduk :D:D:D:D:D

sefaolcer

Üye
13 Ara 2007
82
0
ya ben basıyorum oraya da görüşlerinizi yazınız falan diyo yazıyorum gönder diyorum bişe olmuyo gönderemedim heralde rep

sefaolcer

Üye
13 Ara 2007
82
0
deli olucam ya bi türlü olmuyo.ama unutucam zannetme sonra hesaplaşırız kimsenin repi kimssede kalmaz:D .hem daha wpa şifrelerini kırıcaz di mi:D

metineren67

Yeni üye
30 Tem 2008
1
0
programı indirdim çok tşk denedim ama çalıştıramadım farklı bir yöntemimi var acaba yardımcı olursanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.