wireless şifre kırma hk.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Yardım edin

Backtrack Programı ile WPS açığı olan wirelessların şifrelerini bulamıyorum AP rate limiting waiting 60 seconds before recheckingŞimdi diyeceksiniz Mac Adresini değiştir Değiştirdim Aynı hatayı verdiBazılarınız diye cek Kİ Araştır TurkhackTeamda bu konuların çözümü Çok Bak Eğer var sa çözümü Aşağı yazın abiler NAPAYIM Wordlist yöntemininde denedim Buyuk kucuk harf sayı çok yer kaplıyor Yardım EDİN

Son düzenleme:

4you

Üye
28 Haz 2016
153
0
Backtrack Programı ile WPS açığı olan wirelessların şifrelerini bulamıyorum AP rate limiting waiting 60 seconds before recheckingŞimdi diyeceksiniz Mac Adresini değiştir Değiştirdim Aynı hatayı verdiBazılarınız diye cek Kİ Araştır TurkhackTeamda bu konuların çözümü Çok Bak Eğer var sa çözümü Aşağı yazın abiler NAPAYIM Wordlist yöntemininde denedim Buyuk kucuk harf sayı çok yer kaplıyor Yardım EDİN

WPS Açıklı wifi kırmak için backtrack gibi mübarek bir sistemi kullanman BackTrack'a hakaret, küfür, saygısızlıktır. Bu tür ucuz numaralar için Dumpper Kullanılır Her İlkokullunun Yaptığı Gibi.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0

muhtemelen yeni bir modem olduğu için kırmıyor.Yeni modemler için wps açığı dumpper çözüm olmaz.Handshake yakalayıp wordlist ile düşük ihtimal kırarsın. Tek çare Wifislax'dan linset.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
[sıze="3"]
wps açıklı wifi kırmak için backtrack gibi mübarek bir sistemi kullanman backtrack'a hakaret, küfür, saygısızlıktır. Bu tür ucuz numaralar için dumpper kullanılır her ilkokullunun yaptığı gibi.
[/sıze]

yardım etde bizde saygısızklık yapmayılım böyle lafı at git olurmu kendinemi müslümansın bida hakaret ediyorsun ilkokullu diye sen hiç ilk okullu olmadınmı benim geçtiğim yerden geçmedin mi ayıp ayıp

HoKaFo

Üye
7 Şub 2010
96
0
Bununla ilgili konu açmıştım reavera küçük bir ekleme ile sorun çözülüyo ama baya bi bekletiyo 5 gün felan kodun sonuna -S -d 60 yazınca modeme 60 saniyede bir saldırıyo istersen dene ama tavsiyemiz wifiphisherle kır daha pratik

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
muhtemelen yeni bir modem olduğu için kırmıyor.Yeni modemler için wps açığı dumpper çözüm olmaz.Handshake yakalayıp wordlist ile düşük ihtimal kırarsın. Tek çare Wifislax'dan linset.

Linsete Baktım ama wordlist isteyen bişe sanırım aircrack.ng kullanılmış onu nerden indire bilirim iso dosyasını ayrıca o linset hakkında bilgi veririmisiniz wordlist istiyorsa hiç bakmayim

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Linsete Baktım ama wordlist isteyen bişe sanırım aircrack.ng kullanılmış onu nerden indire bilirim iso dosyasını ayrıca o linset hakkında bilgi veririmisiniz wordlist istiyorsa hiç bakmayim

wordlist felan istemiyor.Linsetin mantığı kurbanın wifi ağının aynısını kopyalar kurbanı kendi ağından atar ve kopyaladığı sahte ağa bağlanmasını sağlar.Sahte ağa bağlanıncada(kendi ağı sanar) bağlantı sorunu var şifrenizi girin şeklinde bir mesaj çıkar karşısına.Eğer yemi yutarda şifresini girerse şifre direk sana gelirTalyus nickli arkadaşın konu anlatımı var forumda ayrıca youtube'da da bir sürü video var.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
wordlist felan istemiyor.Linsetin mantığı kurbanın wifi ağının aynısını kopyalar kurbanı kendi ağından atar ve kopyaladığı sahte ağa bağlanmasını sağlar.Sahte ağa bağlanıncada(kendi ağı sanar) bağlantı sorunu var şifrenizi girin şeklinde bir mesaj çıkar karşısına.Eğer yemi yutarda şifresini girerse şifre direk sana gelirTalyus nickli arkadaşın konu anlatımı var forumda ayrıca youtube'da da bir sürü video var.

Peki neden indiricem onu Linseti backtarck iso dosyası var onun içinde mevcutmudur Değilse indirme linkini verirmisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.