Wireless Şifre Kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
Merhabalar ;

Ben bi Arkadaştan Wireless Kullanıyorrum Fakat sinyal Gücü Zayıf

Laptop'ta 3-4 Tane Baglantı görüyo Aralarından Birisi Baya Kuvvettli 4-5 Kademe Sinyal Gücü Var Fakat Ne Adamı Tanıyorum Nede Evini Biliyorum Bu Bağlantıyı Bihassa Geceleri Filan Kullanmak İstiyorum Şifresine Nasıl Ulaşabilirim Forumda Araştırdım Adsl Hack Filan Buldum Fakat İşime Yaramadı :confused:

2626

Üye
13 Eyl 2009
181
0
Tümgeneral'imin verdiği şey ile wireless şifresi kırabilirsin . Ama sana bir şey söyliyim ya o adamın wirelessi kotalıysa sen girip kotasını aşarsan ve adamın ödeyecek durumu yoksa yazık değil mi adama ? Sen en iyisi bir internet al bende yeni aldım gayet hesaplı internet paketleri var :)

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
kardeşim bak bende wirelessla nete giriyorum birtane adaptör aldım şifreleri kırıp tıkır tıkır nete giriom.Nerdeyse 1yıldır net bedava :D Sahibini hiç tanımıyorum.Ama arasıra modemi kapatıor kapatınca başka bir şifresini kırdıgım aga geciyorum Sonumuzda hayırlısı kullanıok bkm neti şimdilik :yaho1 wep şifresini kırıyorum ama bi türlü wpa yı kıramadım wpa yla hiç uğraşma derim :diablo

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
kardeşim bak bende wirelessla nete giriyorum birtane adaptör aldım şifreleri kırıp tıkır tıkır nete giriom.Nerdeyse 1yıldır net bedava Sahibini hiç tanımıyorum.Ama arasıra modemi kapatıor kapatınca başka bir şifresini kırdıgım aga geciyorum Sonumuzda hayırlısı kullanıok bkm neti şimdilik wep şifresini kırıyorum ama bi türlü wpa yı kıramadım wpa yla hiç uğraşma derim

Peki Adamın Wpa Olup olmadıgını nerden Anlıyacam ?

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
Wireless analiz programları var mesela netstumbler gibi küçük ama işe yarar bir program kurbanın kablosuz ağı hakkında hangi şifrelemeyi kullanıyorsa veya hangi kanaldan yayın yapıyor vb. şeyler gibi bilgi veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.