Wireshark Cain Ile Facebook Hack [Videolu]

By CeKToR

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
Selamun Eleküm

Wireshark Ile Facebook Hack adli resimli makalemde bir Facebook hesabinin cookie calarak nasil ele gecirilebilecegini anlatmistim..Bazilari icin cok yararli olsa da bircok kisi icin biraz zor oldu..

Bu yuzden de biraz daha farkli bir yolla yine Wireshark kullanarak ARP Poisoning yardimi ile Facebook hesabini ele gecirmeyi anlattim..

Sorularinizi her zaman oldugu gibi elimden geldigince cevaplamaya calisacagim..
Video İzle
http://vimeo.com/29742311

dowlan video http://www.multiupload.com/S1FN1QNQLG
Videoda Kullandigim Programlar: Wireshark , Cain & Abel , Google Chrome , Edit This Cookie (Cookie Editor)
rar sifresi SOLVER

Videoyu izlerken sorun yasarsaniz eger : VLC Media Player indirin ve kurun..Sorunsuzca calisir..

Bir baska videoda gorusmek dilegiyle..

Selametle..

yapa madınız veya bulamadın ve başaramöadınız şeyler varsa bana msn den ulaşa bilirsin

[email protected]

Son düzenleme:
8 Ağu 2011
102
0
kolay iş netini şifresiz yap sazanlar atlasın sonra onlar kendine takılsın takip et ne yaptıklarını facebooka girdiklerinde bu işlemi yap ardından netini şifrele al sana facebook hack
(internet çılgınlığı okadar olmuşki şifresiz ağ bulsalar acaba virüs varmıdın beni hacklerlermi diye düşünmeden atlıyo sazanlar)

kobra

Yeni üye
10 Kas 2011
3
0
:puahsadece güler geçerim facebooku patlatmak kadar kolay birşey yokki araç gereçe hele hiç gerek yok mesala ben kendim 3 gün önce 3 adaet mesene 3 adetde feys sayfası ele geçirdim sadece mantıgını kulan yer kardeşim sagılarımla bunun yolu buradan geçiyor mantık başka yolu yok hacer olmak okadar kolay deyil
OOOoHa Abi Denicem Olursa Süper Heycanlandım simdiden :D

ReTLeS

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
495
0
29
Sidney
:puahsadece güler geçerim facebooku patlatmak kadar kolay birşey yokki araç gereçe hele hiç gerek yok mesala ben kendim 3 gün önce 3 adaet mesene 3 adetde feys sayfası ele geçirdim sadece mantıgını kulan yer kardeşim sagılarımla bunun yolu buradan geçiyor mantık başka yolu yok hacer olmak okadar kolay deyil

Kobra Bizde Biliyoruz Kardeşim Ama Diger Arkadaşların Dedigi Gibi Ag ı Şifresiz Yapap Bisürü İnsanın Facesini alabilirim :) O Yüzden Fazla Gülme

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
yalnızca agdakı kısılerın facebooka gırdılerse face hesapları alınıyor dıye bılıyorum ve bu acık kapandı sankı bende ıp leri bulmuyo cain

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.