Çözüldü Wix güvenilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Youlose1

Yeni üye
29 Tem 2017
4
0
Selamın Aleyküm Beyler Site Kurmak İstiyorumda Fazla Bilgim Yok Wix.com diye bir yer gödüm güvenilirmidir sizce?:mahcup

BayanZalim

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
351
0
Kayseri
Merhabalar wix'den site kurmanızı önermem site kurdugunuz zaman ordan alan adına kadar siz seciyorsunuz örnek verecek olursak ah****li.wix.com gibi bir icerik veriyor direk ah****li,com gibi birsey deildir basit bir sistemdir ama kullanmanızı önermem acıkcası

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Selamın Aleyküm Beyler Site Kurmak İstiyorumda Fazla Bilgim Yok Wix.com diye bir yer gödüm güvenilirmidir sizce?:mahcup

hocam bence sen bu konulardan pek anlamıyorsunuz site kurmak için önce bir Domaine sonrada bir Hosting'e ihtiyacın var ve bunları baglaman gerekiyor sonrada bir script lazım sitenizin şekillendireceğiniz duruma göre örneğin blog için wordpress kulanabilirsiniz ama mesela Php hostlar ve Asp.net hostlar var tamamen bu işi basitleştirirsek bloğa ihtiyacınız var ise cpanel bir host ve domain alıp içine wordpress kurup kullanabilirsiniz

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
Wix son derece işini kaliteli yapan mimar şirketi taktiri hak ediyor.

İstediğim temayı bulamayınca oradan bi tema düzenleyip html olarak alıp php'ye döküyorum kendim güzel oluyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.