Wolfteam 2014 Fake (Stublu)

Mabezat

Üye
16 Ara 2012
154
0
2013 de yaptığım ve kullandığım wolfteam oyun fakesini sizinle paylaşmaya karar verdim. Farkedilmesin diye 2014 yaptım ama bazı yerlerde 2013 yazıyor.
Kullanımı Resimlerde Anlatılmıştır.
TEST MAİL
test2.jpg

KANITI
test.jpg

OLUŞTUR DENİLDİĞİNDE
oluş.jpg

FAKE HİLE EKRANI
dene1.jpg

FAKE HİLE KANITI
dene.jpg

HİLE AYARLARI
FAKE.jpg

İNDİR
KENDİ SİTEMDE PAYLAŞMAK İÇİN YAPMIŞTIM RESİMLERDE REKLAM VAR KUSURA BAKMAYIN
VİRUSTOTAL 86 Görüntüleme ama yorum yok :(

Son düzenleme:

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim şimdi senin dediğin bu program adamın hile yapmak için ekradan giriş yapması gerektini ve giriş yapınca senin onun bilgilerini aldığını ama adamında hile yapabildinimi anlatıyor

Mabezat

Üye
16 Ara 2012
154
0
evet hocam adam bunu hile sanıyor kullanıyor sizde kullanmak istersiniz belki diye orda panel var keylogger mantığı

Mabezat

Üye
16 Ara 2012
154
0
hocam hesap çalmak için :D anladınızmı ? :D siz orda gmail ve şifrenizi yazıp oluştur diyorsun oluşan serverin adını değiştirip kurbana yolluyorsun yutarsa hesaplar senin elinde :D

Mabezat

Üye
16 Ara 2012
154
0
:D // virüs taraması eklenmiştir
//Üsteğmen oldum :D

Son düzenleme:

harviy

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
376
0
İstanbul
Çok güzel olmuş ellerine sağlık.Bu adada builder in sourcesi varsa veya mantığını bana pm olarak atarmısın,çk lazım :D

Mabezat

Üye
16 Ara 2012
154
0
çok uğraştım builder için ama yaptım :D şuan kardeşimin laptop kendi pc me geceyim yollarım kodları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.