Oyun Wolfteam açılma hatası

Turkproturk

Yeni üye
13 Tem 2020
15
0
Arkadaşlar merhaba uzun zaman sonra oyunu tekrar oynamak istedim indirdir kurdum herşeyi normal bir şekilde yaptıktan sonra oyuna giriş yaptım fakat kullanıcı adı ve şifremi yazdıkdan sonra easy anti-chet kısmı taramasını bitiyor ve bir başlatma hatası alıyorum ''Please unload helpsrv.sys before starting the game'' diyor araştırma yaptım ama bir çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Arkadaşlar merhaba uzun zaman sonra oyunu tekrar oynamak istedim indirdir kurdum herşeyi normal bir şekilde yaptıktan sonra oyuna giriş yaptım fakat kullanıcı adı ve şifremi yazdıkdan sonra easy anti-chet kısmı taramasını bitiyor ve bir başlatma hatası alıyorum ''Please unload helpsrv.sys before starting the game'' diyor araştırma yaptım ama bir çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz?
wolfteam a sağ tıkla " dosya konumunu aç " de orda easy anti-chet'i bul 2 kez tıkla ve aç kurulumunu yap sonra pc'nin yeniden başlat ve hata düzelmiş olacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.