Wolfteam Vs Metin 2 + Lol

NishiMura

Yeni üye
2 Nis 2019
18
0
Jüpiter
Başlıktaki Gibi Arkadaşlar Sorum Wolfteam Mi Yoksa Metin 2 Mi?

Harici oyun söylemeyiniz
------------------------------------
Şu velet oyunu şu büyükler oynar gibi yorum yapmayınız
-------------------------------------
Daha önceden zula e-spor oyuncusuyudum fakat güncellemelerden sonra kasma sorunları ortaya çıktı Zula (PASS) Gelince. Bıraktım ve hesabım sağlamdı şimdi para açısından sorunum yok sürekli olmaz ama arada bir yatırırım hiç yatırmam diyemem. Hesabı kasmak istiyorum sürekli oynamak istiyorum.

Metin 2 sanki sürekli oynanmaz sıkar gibime geldi ve size sordum.

(Tamam Hadi Lol Ekleyelim Birde)

Soullessofc

Yeni üye
1 Ara 2018
31
0
Lol tavsiye ederim hem eğleniyosun hem içerik çok oynucaksan eğer beni bekleyebilirsin 570 k vaynem var gireriz beraber

xocka

Yeni üye
1 Ara 2018
45
0
Türkiye
Metin2 tavsiyemdir. Aylardır hiç sıkılmadan oynuyorum. Oyunu kavrarsanız bırakmak istemeyeceksiniz. Yıllarınızı çalabilir dikkatli olun bence :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.