Wolkswogen 2016 Amarok Çalışması//ROH4T

ROH4T

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
380
0
İstanbul
Umarım beğenirsiniz iyi günler :)

BEFORE

z3lpDY.jpg

İLK YAPIM AŞAMASI (KANIT OLARAK)

p08NA0.jpg

AFTER

AL6XjB.jpg

Son düzenleme:

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
Menşei TÜRKİYE olmayan markalar, düşman ülkelerin markalarıdır. Bu yüzden wv,bmw,mercedes gibi markalar kullanılmaz. Ayrıca, domuzdan post, gavurdan dost olmaz. Her gavur bir gün TÜRKİYE'YE İHANET EDECEKDİR. BU Yüzden TÜRKÜN DOSTU TÜRKDÜR!!!

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
Menşei TÜRKİYE olmayan markalar, düşman ülkelerin markalarıdır. Bu yüzden wv,bmw,mercedes gibi markalar kullanılmaz. Ayrıca, domuzdan post, gavurdan dost olmaz. Her gavur bir gün TÜRKİYE'YE İHANET EDECEKDİR. BU Yüzden TÜRKÜN DOSTU TÜRKDÜR!!!

Baz aldığın konuyu gösterebilir misin ? (neye dayanarak söylüyorsun?) çünkü markanın önemi yok burada fotoğrafı bmw den falan satın almıyoruz onlara yatırım yapmıyoruz ayrıca bunu söylemek çok saçma çünkü Ülkemizin tahminimce %90'ı Yabancı marka kullanıyor :RpS_huh:

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future

TÜRKTÜR, EdecekTİR Olacak sakın yanlış anlama tikim var benim hep yazım hatası görünce yazarım

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
Baz aldığın konuyu gösterebilir misin ? (neye dayanarak söylüyorsun?) çünkü markanın önemi yok burada fotoğrafı bmw den falan satın almıyoruz onlara yatırım yapmıyoruz ayrıca bunu söylemek çok saçma çünkü Ülkemizin tahminimce %90'ı Yabancı marka kullanıyor :RpS_huh:
Hocambenim görüşüme göre, terörist markası onlar. çünkü;teröristlere destek veriyorlar. Kişi sevdiğiyle haşr olunurmuş. Söyle bana arkadaşını,söyleyeyim sana kim olduğunu!!!

TÜRKTÜR, EdecekTİR Olacak sakın yanlış anlama tikim var benim hep yazım hatası görünce yazarım

Dil anlatımdan kılı kılına geçiyorum,kusura bakmayın hocam.

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
Hocam tabi sizin düşünceniz bana da mantıklı geliyor fakat günümüzde %100 yerli araba var mı ? varsa da seri üretimde mi ? Böyle bir araba olsa (var mı yok mu bilmiyorum çok karışık geliyor bana, bildiğim kadarıyla var) bende aynısı derim.

lTURK

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
339
0
Dostum güzel de , atılan taş ürkütülen kurbağaya değmiyor yapmayın :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.