WooCommerce Temaları

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Selamlar, önceden WooCommerce kullanan varsa üye sistemi olmayan ve kapıda ödeme yöntemi olan bir tema atabilir mi? Ya da WooCommerce temalarında üye sistemi olmayan bir tema var mı?
Açmak istediğim sitede satış bir amaç değil araç. Kendi sitemden yalnızca 1 sayfalık gönderebileceğim scriptleri çok aradım fakat bulamadım.
LivelyCart 1 scripti var fakat bu o kadar eski bir script ki internette indirme linklerinin hepsi patlamış durumda. Aradığım site tam olarak LivelyCart 1 gibi bir şey, zaten böyle bir şey bulsam kendim editleyerek istediğim biçime sokacağım. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler.

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Woocommerce e-ticaret altyapısı olduğu için üyelik oluyor. Ancak one page bir tema veya üyelik özelliğini kapattığın bir tema kullanabilirsin. Üyelik yasalar gereği zorunlu ama eklentiler ile üye olmadan devam et seçeneği ekleyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.