Wördlist Deneyen Bildiğiniz Program Var mı

cengizhan696

Yeni üye
2 Şub 2015
32
1
Gaziantep
Merhaba Arkadaşlar Elimde 100 milyona yakin Eposta Sifre veya Kullanici Adi Sifre var Bunları Hotmail Yahoo yada Gmail gibi e postalara otamatik deneyebilecek program var mi yada bir oyun sitesine sadece e posta denemesi yapıcak oyun sitesine Dogrulama Asamasi koymamislar yani sınırsız deneyebiliyorum

Python Script diyebilirsiniz Bruteforce diyebilirisiniz ama buna dayir kodlama göremedim yardımcı olurmusunuz.

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
D.A ları brute force ile deneyebilirsin.İstediğin oyun sitensinin adını " x config " yazarak configlerine ulaşabiirsin.Sentry mba çok kullanılan bi programdır.

cengizhan696

Yeni üye
2 Şub 2015
32
1
Gaziantep
Verdiginiz Bilgilerden dolayı hepinize tesekkür ediyorum Bilgilerinizi Deneyeyeyim Cevaplandıracagım

benim dedigim deneme yanılma yoluyla degil elimde kulanıcı adı sifreler var yani combolar onları 1 er kez deneyip gecse yeter

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.