wordlist , Wifi sorunu

AriDosHika

Üye
30 Ocak 2016
58
0
Arkadaşlar öncelikle Hayırlı akşamlar Hayırlı ramazanlar dilerim

fren wifi cracker programından wifileri bulup saldırı gerçekleştiriyorum lakin
wordlist yetersiz kalıyor 10 wifi ye saldırı gerçekleştiriyor isem 3 tane anca kırıyo
oda 2 saat bakliyorum wordlist lerin türkçe çok az bulunması başlı başına bir sorun var
olanlar ise çok kısıtlı kalıyor bu işi bilenler de kendilerine yazıyor

şimdi diyeceksiniz ki Kardeş sende kendin yaz

tabiki öylesi daha makbul ama bunu yazamayan işi acil olan arkadaşlarda azımsanacak kadar değil

bildiginiz sağlam wordlistler varsa rica etsem yazarmısınız

ikinci olarak wordlist oluşturmak için kali linux da bir çok seçnek var
lakin bunlar ya belirli kelimeleri kombinleyip oluşturuyo yada çok yer kaplıyor

örneğin

yan dairede ki adamın şifresini bir türlü kıramıyorum frenwifi , kısmet, wifite vs vs denemedigim kalmadı en sonunda kendisinden istedim bütler için bir kaç not indirmem gerektigini internetimin gittigini ve yarın sınavımın oldugunu söyleyerek şifresini aldım şifre baya uzun harf sayı ve karakter içerikli karakter derken nokta virgül değil enteresan garip şeyler hani hiç kulanmadıgınız karakterler yani demem o ki bunları nasıl kırarım john u kulanamıyorum

oooo kafamda deli sorular :D

HoKaFo

Üye
7 Şub 2010
96
0
sana tavsiyem wordlistelerle uğraşma direk wps li modemlerle uğraş yada wifi da linset gibi attakları zorla her halükarda wordlisten daha kesin yollar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.