Wordpres ile ilgili yardım.

dede246

Üye
16 Nis 2012
89
0
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı araştırdım fakat bulamadım birazda karışık. Şimdi ben bir tema yükledim wordpress e bu temada menü mevcut(bende ekleyebiliyorum menü) benim yapmak istediğim mesela anasayfaya bastığımda anasayfa nın içeriği çıksın iletişime bastığımda iletişim sayfasının içeriği çıksın yeni yazı ekliyorum fakat ya kategoride çıkıyor yada anasayfada bunu nasıl yapabilirim?

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
wordpress tema özelleştirme den başlangıç sayfanı anasayfan yap iletişim sayfaların içinde yeni sayfa oluştur iletişim adında sonra ayarlar menüye gir ve iletişim sayfanı menüye ekle deyip kaydet yapamazsan eğer pm at yardımcı olmaya çalışırım boş bir zamanda

dandiik

Üye
26 Haz 2015
244
0
kardeşim linkleri değiştirmediğin sürece açtıgın sayfa link olur mesela İletişim sayfası açtın bunun linki iletisim dir umarım anlamıssındır.

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
Her bir konu için sayfa aç. Mesela; (Ana Sayfa, Hakkımda, İletişim) ardından menülere gel sol tarafında bulunan sekmede sayfalar ve kategoriler yazıyo. Yeni bir menü oluştur ve üst tarafa işaretle. Daha sonra sayfaları ekle ve sıralarını yerleştir. Menüyü kaydet web sayfasını yenile yardım istersen mesaj at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.