WordPress Dork Nasıl Yazılır?

Çözüm
wp-content/uploads/ mesela bu bir dork olabilirmi veya olursa sizce iyi site düşermi

anladım teşekkür ederim

Merhabalar,
Dork dediğimiz şey nasıl yapılır? Google'da dork'u aratırsınız ve karşınıza onunla ilgili siteler çıkar. Cevapda verdiğiniz wp-content/uploads/ dizini indexlenmez. Yani arama sonuşarında çıkmaz. Bu nedenden dolayı böyle bir dork üretilemez. Öncelikle WordPress altyapısını tanımanız gerekiyor.. WordPress ilk kurulduğunda onunla beraber 2-3 adet WordPress temasıyla beraber geliyor. Bu temaları araştırabilir ve o temalarda default gelen yazıları dork'a ekleyebilirsiniz.

Ek olarak, WordPress altyapısıyla en çok ajans, haber, blog kategorilerinde web siteleri...

g5kturk

Yeni üye
15 Eyl 2021
13
3
26
Merhabalar, forumumuzda bulunan WordPress Dork Nasıl Yazılır | WordPress Dorkları Nelerdir ?
konusu inceleyerek dork nasıl yazılır ve wordpress dorkları neler olduğunu öğrenebilirsiniz.
İyi Forumlar.
wp-content/uploads/ mesela bu bir dork olabilirmi veya olursa sizce iyi site düşermi

Dorkları kendinde üretebilirsin, biraz yaratıcılık ile şahsen kendim öyle yapıyordum.
anladım teşekkür ederim

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya

anladım teşekkür ederim

Merhabalar,
Dork dediğimiz şey nasıl yapılır? Google'da dork'u aratırsınız ve karşınıza onunla ilgili siteler çıkar. Cevapda verdiğiniz wp-content/uploads/ dizini indexlenmez. Yani arama sonuşarında çıkmaz. Bu nedenden dolayı böyle bir dork üretilemez. Öncelikle WordPress altyapısını tanımanız gerekiyor.. WordPress ilk kurulduğunda onunla beraber 2-3 adet WordPress temasıyla beraber geliyor. Bu temaları araştırabilir ve o temalarda default gelen yazıları dork'a ekleyebilirsiniz.

Ek olarak, WordPress altyapısıyla en çok ajans, haber, blog kategorilerinde web siteleri kuruluyor. Bunlara göre dorkunuzu genişletebilirsiniz ama WordPress yerine Opencart dork'larına bakmanızı tavsiye ederim. Hem shell atmak kısmen daha kolay oluyor, hem de herkes WordPress'e falan yönelince dork ile bulunacak site kalmamıştır. Aşağıdaki videolara ve konulara bakmanızı tavsiye ediyorum..

Dork ile site bulmak yerine web site açıklarını öğrenerek kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. ( Web & Server Güvenliği ve Zafiyetler ve Siber güvenlik kategorilerine göz atabilirsiniz.)

İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Çözüm

g5kturk

Yeni üye
15 Eyl 2021
13
3
26
Merhabalar,
Dork dediğimiz şey nasıl yapılır? Google'da dork'u aratırsınız ve karşınıza onunla ilgili siteler çıkar. Cevapda verdiğiniz wp-content/uploads/ dizini indexlenmez. Yani arama sonuşarında çıkmaz. Bu nedenden dolayı böyle bir dork üretilemez. Öncelikle WordPress altyapısını tanımanız gerekiyor.. WordPress ilk kurulduğunda onunla beraber 2-3 adet WordPress temasıyla beraber geliyor. But emaları araştırabilir ve o temalarda default gelen yazıları dork' ekleyebilirsiniz.

Ek olarak, WordPress altyapısıyla en çok ajans, haber, blog kategorilerinde web siteleri kuruluyor. Bunlara göre dorkunuzu denişletebilirsiniz ama WordPress yerine Opencart dork'larına bakmanızı tavsiye ederim. Hem shell atmak kısmen daha kolay oluyor, hem de herkes WordPress'e falan yönelince dork ile bulunacak site kalmamıştır. Aşağıdaki videolara ve konulara bakmanızı tavsiye ediyorum..

Dork ile site bulmak yerine web site açıklarını öğrenerek kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. ( Web & Server Güvenliği ve Zafiyetler ve Siber güvenlik kategorilerine göz atabilirsiniz.)

İyi forumlar dilerim.
Teşekkür ederim detaylı anlatımınız için :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.