WordPress hk.

supersivor

Üye
13 May 2016
61
0
Bugün sabah saatlerinde bir sitenin paneline ulaştım ve şifresi ile giriş yaptım. WordPress 4.1 versiyonu var. Ve index basamıyorum. Çünkü gerekli olan Editör kısmı yok... Bunun için ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı? Ayrıca wordpress'den tema indirip index dosyasını düzenledikten sonra geri yüklemeyi denedim olmuyor. Sitede tema upload diye bir yerde göremedim... Cevaplarınızı bekliyorum..

supersivor

Üye
13 May 2016
61
0
Yazma izniniz yoksa plugin yuklemeye calsin veya tema yukleyebiliyormusun ? baktin hicbirisi olmuyor post usulu ile deface yap ana sayfaya hacked by xxxx THT yaz :)

B2mmgM.png

Site şuan bu halde. Ne var ne yok sildim.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.