Çözüldü Wordpress kurulum sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Arkadaşlar 2 saatir wp kurmak istiyorum kuruljm bir türlü olmuyor config dosyasını elimle yazdım olmadı sorun wp-admin/install da baslik admin bilgileri vs giriyorum devam dedigimde sayfa bulunamadı diyor sildim yeniden yaptım olmadı ne yapmam gerek yav valla kafayı yiycem ilk defa böyle saçma bişeyle karşılaşıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

UnmoveD

Üye
13 Ocak 2018
76
0
Wordpres resmi sitesinde indirip ftpden at daha sonra kendisi otomotik kurup veritabani bilgileri istiyecek ozaman temiz kurulum olur . Genelde wordpressin config dosyasini elle duzelttigin zaman boyle hatalar ile karsilasabilirsin.

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Sorun çözüldü...
Nasıl çözüldü yeni site oldugu icin dns ler oturmadigidan erisim kisitli yerlere gidiyordu vpn ile düzeldi Teşekkür ederim herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.