Wordpress Siteleri Neden Eskisi Kadar Kolay Hacklenmiyor

ByCirakHacker

Yeni üye
11 Nis 2021
45
5
Arkadaşlar öncelikle Bu Hacking işini yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem gidin Udemy den Battal Koç,Atıl Samancığlu,Ahmet Birkan gibi Uzmanların eğitimini alın ve asla moralinizi bozmayın. Sakın Hiç Bişey Bilmeden Website Hackleme mevzusuna girmeyin çünkü artık bu iş takım işi ve bir sistemi hacklemek o kadar kolay değil.Sorumuzun Cevabına Gelicek olursak ben kendi Wordpress sitemi kurarken dikkat ettim ki artık sistemler kendileri karmaşık şifre belirliyorlar ve Admin kullanıcılarıda wordpress hesaplarına karmaşık şifre koyuyorlar.Bunun neticesindede
Sistemin kritik bir bir açığı bulunmadan bu iş olmuyor.Yeni Başlayanlara tavsiyemi tekrarlıyorum SAKIN MORALİNİZİ BOZMAYIN VE SABIRLI OLUN ZİRA BU DÖNEMDE HACK İŞİNDE ACELE İŞE ŞEYTAN KARIŞIR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.