WordPress Sitemde Güvenliği Nasıl Sağlarım?

ankaa01

Yeni üye
27 May 2022
46
15
selamun aleyküm,bir website kurmak istiyorum ancak konusunu şuanlık söyleyemem.Merak etmeyin illegal değil,neyse.Sorum şu siteyi wordpressten kursam veya düzenlesem ve çok sağlam bir şifre oluştursam güvenli olurmu,nede olsa wordpress büyük mecra o kadarda kolay olcağını sanmıyorum.wpscan ile yapılıyor oda şifre kırmak içindi heralde eğerki şifremi sağlama alırsam güvende olurmuyum iyi günler efendim.

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
1
133
Onun Gözleri..
Merhaba, Wordpress'te maalesef ki oldukça açık ortaya çıkabiliyor. Yine bu size bağlı şifrelerinizi, güncellemeleri takip eder ve sağlamlaştırırsanız sizin yararınıza olur. Eğer yazı ve anlatım ile ilgili bir site yapacaksanız size site oluşturmak için Blogger'ı önerebilirim hem hızlılık hem de kalite açısından gayet güzel bir servis. Domaininizi bağlamak gibi bir seçeneğinizde var.

Ve aleyküm selam.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.