Wordpress Siteye İndex Nasıl Basılır?

Worm747

Katılımcı Üye
22 Haz 2020
279
3
İstanbul
Selamun Aleyküm İndexim Var Kendi Sitemde Test Edeceğim Ama Kodlarını Nereye Yapıştırabilirim Bilmiyorum Bayağı Araştırdım Ama Wordpress Değişmiş Bir Türlü Sonuç Bulamadım Neyse Son Model Wordpress Siteye Nasıl İndex Basabilirim İyi Forumlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,710
Cevap: Wordpress Siteye İndex Basma

Merhaba,

Wordpress admin paneline gir. ardından boyama işareti var sol tarafta ona bas sonra temalar var en altta editör kısmı olacak oraya gir. ardından sağ tarafta .php uzantılı şeyler var index.php olanı bul bas üstüne karşına çıkan kodları sil kendi kodlarını yapıştır kaydet. admin şifre vs. de değiştirmeyi unutma.

İyi Forumlar.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Cevap: Wordpress Siteye İndex Basma

Aleyküm selam,
WordPress paneline giriş yapın ve görünüm => tema düzenleyici alanına tıklayın.

4sAZUM.png

Sağ taraftan index.php isimli dosyayı bulun ve içerisine girin

8G76NO.png

Resimdeki alana index kodlarınızı yapıştırarak kaydedin.

QCRj2p.png

Ben index.php'ye yani ana sayfaya index atmak yerine file manager eklentisini kullanarak warning.html olarak index dosyanızı yüklemenizi tavsiye ederim.

Konuma bakınız.

(Herhangi bir olay durumunda sorumluluk size aittir.)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.