Wordpress Temam'da Sorun Var.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,175
923
Photoshop 🔥
merhaba ben yeni bir tema kurdum ve düzenlerken ön sayfa diye bir sayfa var ben bu sayfayı düzenledim kurdum fakat siteme girince böyle bir sayfa çıkmıyor ben bu sayfayı nasıl getiricem. normalde kurduğum sayfa şöyle ön sayfa anlamanız için geri çektim sayfayı ama siteme girince görünen şu şekilde ana sayfam ben bu ön sayfayı ana sayfa yerine getiricem bir tülü yapamadım yardımcı olabilirmisiniz.

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Wordpress kullanıyorsan ayarlar kısmında ana sayfa ayarı vardır veya sayfaları düzenle mevcuttur.
Bunun yerine wordpress anasayfasının bulunduğu dosyayı senin yeni dosyanla değiştirmek daha kolay olabilir. (Sadece isimleri değişecek)
Bu konuda yardımcı olmayı isterim. Tema bilgilerini yada daha fazla bilgiyi paylaşmak istersen

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,175
923
Photoshop 🔥
Wordpress kullanıyorsan ayarlar kısmında ana sayfa ayarı vardır veya sayfaları düzenle mevcuttur.
Bunun yerine wordpress anasayfasının bulunduğu dosyayı senin yeni dosyanla değiştirmek daha kolay olabilir. (Sadece isimleri değişecek)
Bu konuda yardımcı olmayı isterim. Tema bilgilerini yada daha fazla bilgiyi paylaşmak istersen
dm den yazarsanız yardım ederseniz çok güzel olur.
tema işini hallettim isimleri değiştirerek ama şimdi iletişim sayfası yapıyorum ninja formdan oluşturdum fakat düzenli durmuyor nedense ayarlıyamadım. bu şekilde nasıl düzelicek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,175
923
Photoshop 🔥
yardımcı olurmusunuz detaylandırdım sorunumu. yardımcı olursan çok sevinirim.

evrimsel

Yeni üye
22 Ağu 2009
10
2
merhaba ben yeni bir tema kurdum ve düzenlerken ön sayfa diye bir sayfa var ben bu sayfayı düzenledim kurdum fakat siteme girince böyle bir sayfa çıkmıyor ben bu sayfayı nasıl getiricem. normalde kurduğum sayfa şöyle ön sayfa anlamanız için geri çektim sayfayı ama siteme girince görünen şu şekilde ana sayfam ben bu ön sayfayı ana sayfa yerine getiricem bir tülü yapamadım yardımcı olabilirmisiniz.
aslında temelde yapman gereken görünüm kısmında ilk çıkması gereken sayfayı ön sayfa olarak seçmen hepsi bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.