Wordpress üzerinden blog sitesi kurulumu?

TheWollf

Yeni üye
15 Eyl 2018
20
0
Kreuzberg
Arkadaşlar wordpress üzerinden basit bir blog sitesi kurmak istiyorum yardımcı olacak var mı açıkcası kurabilecek yardımsever arkadaşlar varsa ulaşabilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba, YouTube'da veyahut webde "wordpress blog sayfa oluşturma" şeklinde aratırsanız, birçok anlatım mevcuttur. Kurulum esnasında birçok püf nokta olduğu için detaylı araştırma ister. Ama ayrı bir takıldığınız nokta olursa onu sorabilirsiniz. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1
Merhaba temel de blog sahibi olabilmek için 3 bileşene ihtiyacınız var ;hosting,domain ve içerik yönetim sistemi içerik yönetim siste mi de word press oluyor blog için tema seçimi de önemli size tavsiyem godaddy benzeri sitelere göz atmanız ve araştırmanız kendi blogunuzu güzel bir araştırmayla da kimseye ihtiyaç duymadan kurabilirsiniz,iyi forumlar

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba tabiki oluşturlabilir siz kendiniz hangi yönde içerik üretecekseniz onq göre bir tema seçip tema ayarlarını biraz oynadıktan sonra sıkıntı olmayacaktır. İyi forumlar dilerim

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,337
870
Blackwell Academy

AKTUĞ1

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,376
378
Blog sitesi kurulur.Kurmak biraz emek ister. Kuracağın site teknoloji ile olacaksa ona göre tema ayarlamalısın. Domain ve Hosting kısmını hallettikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.