World de Boşluk Ayarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Arkadaşlar world de başlık ile bir alt satırdaki yazının arasındaki boşluk nasıl ayarlanıyor ?

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
Satır aralığını mı soruyorsun?Satır aralaığını değiştirmek için microsoft word 2003' te en sağ üstte mavi bir sembol var ona tıkla ordaki şeylerin üzerine mouseyi tut satır aralığı yazısını görünce ona tıkla ve ayarl****olay gelsin.

Son düzenleme:

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
arkadaşım onu demiyorum bak şimdi alt satıra indim
şimdi ben bu satırdaki yazdıklarımı biraz daha üste kayık veya aşaya kayık yazabilmem için nereden ayar yapmam lazım.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
tamam buldum arkadaşlar biçimlendirme çubuğunda yukarı aşa gösteren bir ok var oradan yapılıyormuş saolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.