WoW (Wake up on wlan)

10 Ara 2017
98
0
Ötüken
Merhaba, Windows üzerinde nasıl WoW (wake up onwlan) yapılabileceği hakkında bir bilgisi olan var mı? Wake up on lan yapabiliyorum fakat aynı ağa bağlı değiken de bilgisayarı açabilmek istiyorum bu konuda internette araştırma yaptım fakat doğru düzgün kaynak bulamadım.
 

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
606
55
Liverpool UK
Dostum bahsettiğin şeyin wake up on wlan ile alakası var mı sence? Wake up on wlan diyorsun ama wake up without on wlan'dan bahsediyorsun. Başka bir yol düşünmelisin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.