Çözüldü Wpa/Wps (Wifi) Kırma Bildiğiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
WPA/WPS Kırmam gerekiyor Android üstünden (Rootlu) , daha önce kullandığınız çalıştığına şahit olduğunuz
Bir araç varsa konunun linkini bırakırmısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Teşekkürler, Denedinizmi siz peki? Bir sorum daha olacakta denediyseniz

Wps kilitleri artık eskide kaldı. Denk gelirse eski model modemlere bu uygulama yardımıyla bağlanabilirsiniz. Yeni model cihazlarda wps kilitleri hatalı denemelerde değişiklik göstermekte bu yüzden şansınız çok az.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Bısybox gibi araçlara ihtiyaç varmı direk tek .apk da halloluyormu be ortalama işlem süresini sorıcaktımda ^^

Tek apk yı yüklüyorsunuz ama TURKSTFN hocamın dediği gibi pin ler geride kaldı şimdi daha güvenli korunmalı modemler var yeni nesil kırılmıyor veya şansınız az.

Maalesef bu dosya virüslü diyor.

Programı Co Admin imiz editliyor bulduğu virüsler hacktool dur oda normaldir sonuçta wifi hacklemeye çalışıyoruz.

Son düzenleme:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Bısybox gibi araçlara ihtiyaç varmı direk tek .apk da halloluyormu ve ortalama işlem süresini sorıcaktımda ^^
Ben rootsuz android 5+da çalıştırıyorum bir sorun yok. Yalnızca apk çalıştırsanız yeterli. Bu uygulama için root gerekmiyor. Çalışırken rootlu ve rootsuz seçeneği mevcut rootlu yaparsan busybox gerekir. İşlem süresi kullanıcağı pin sayısına göre değişir genelde 2-10dk arasında değişiklik gösterir.
Maalesef bu dosya virüslü diyor.
Köşede ihbar butonu mevcut.

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Ben rootsuz android 5+da çalıştırıyorum bir sorun yok. Yalnızca apk çalıştırsanız yeterli. Bu uygulama için root gerekmiyor. Çalışırken rootlu ve rootsuz seçeneği mevcut rootlu yaparsan busybox gerekir. İşlem süresi kullanıcağı pin sayısına göre değişir genelde 2-10dk arasında değişiklik gösterir.

Köşede ihbar butonu mevcut.

Normal olarak busyboxu yükledim şimdi bunun içerisine bir paket indirmem yada aktive etmem gerekiyor hangi paketi yükleyeceğim ve nasıl başlatıcapım yardımcı olurmusunuz?

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Dumpper in son sürümünde brute force özelliği geliştirildi. WPS kilitlendiğinde yani 3 yada 10 denemeden sonra locked alınca denediği pinleri hafızasında tutar, modem reset gördüğünde (kapatılıp açıldığında yada elektrikler gidip geldiğinde kilidi kalkar) tekrar kaldığı yerden devam eder. işlem uzun sürsede kırma şansı yüksek.

dumpper kullanan arkadaşlara tavsiyem en istikrarlı sürümleri kullanın

90.2 ve şuanki son sürüm olan 91.2 sürümleridir.

(tekneci)

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.