Xbox 360 ?

numpad1

Üye
10 Nis 2013
60
0
Xbox 360mı yoksa ps3 mü diye konu açmıştım sadece bir cevap aldım sadece yine aynı soruyu soruyorum ama ben xbox almaya karar verdim bi sitede gördüm 939tl 250gb slim+ kinect+50 oyun vardı onu beğendim ama bu cihaz sıfır mı onu bilmyorum hiç açılmamış olsa o oyunları nasıl yüklicekler diye düşündüm yinede arayıp konuşucam ben bilgi alana kadar fikir verseniz olurmu isterseniz siteyide ata bilirim.

numpad1

Üye
10 Nis 2013
60
0
netten indirdiklerin güvenilir olmuyor bu arada neden ps3 eskimedimi biraz ne özelliğini seviyosun söylesen iyi olur grafiklerimi güzel hızımı güzel birde bu alacağımda içinde 50 oyun var en son çıkanlar bundan sonra çıkıcak oyunlarıda alırım yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.