Xeax THT Tools - Betav1

3 Tem 2021
69
18
Hepinize Selam THT üyeleri ben xeax Bugün size yapımı tam 10 saat sürmüş uygulamamı paylaşmak istiyorum

Ana Menu :

Admin Panel bulucu

hash kırma kodları :

Dorklist:

Not :

Not : programı Youtubeden yardım ala ala yaptım bazı yerlerde bende kodlama yaptım ama çoğunluğunu youtubeden yardım aldım Lütfen şurdan çalmışsın gibi şeyler demeyiniz
Link : net5.0-windows.rar dosyasını indir - download
virüstotal :VirusTotal
Adminpanellist :adminpanellist.txt dosyasını indir - download
ADMİN panel listi Dosyaların arasına atmazsanız panel finder çalışmaz !!

SQL injection çalışmıyor (program betada olduğu için)
Eğer program tutarsa bunu betadan çıkarıp full versionunu yaptıktan sonra 2 cisini çıkarıp bundan 10 20 kat daha kaliteli bir program yapabilirim belki chat falanda eklerim Üyeler arasında sohbet eder

Bu hatayı alanlar adminpanellist.txt dosyasını indir - download indirsin ve programların olduğu klasöre atsın
Eline, emeğine sağlık

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
+26/07/21 04/01 Update
XEAX THT TOOLS 1.0.1 BETA

Bütün hatalarını falan kapatıp programın ve menüsünü biraz daha güzelleştirince betadan çıkarmayı düşünüyorum onuda aynı bir konuda paylaşırım tahminen 5 6 gün sürer

+ Mesaj kutula44rı düzenlenmiştir Örn
:

+ Dorklist, not kısmına scrollbar eklenmiştir

+ Dorklist, hashkırma kodları kısmına yazı yazma engelleme eklenmiştir

+ Menülerdeki Labelarda çok küçük değişikler yapılmıştır

+ Forumlara simge eklenmiştir

+ Programın SQL İnjection özelliği kalkmıştır onun yerine Phising script eklenmiştir Eğer Program ilgi görürse 2cisinde sql injection olabilir
hataları çözmemde yardımcı olan @batuproxr ye teşekkür ederim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.