Çözüldü xhtml (html) kodları hk.

22Ate

Üye
8 Ocak 2017
52
0
Arkadaşlar şuan da xhtml (html)kodlarını öğrendim ve css kodlarınıda öğrenmeye başladım css yi bitirene kadar xhtml (html) kodları ile neler yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qhestrax

Yeni üye
21 Haz 2015
27
0
kardeşim html css olmadan çıplak kalır bence ögrendikten sonra çok güzel şeyler yapabilirsin güzelliği css veriyor anlayacağın ikisini bir arada ögrenmen daha iyi olurdu

22Ate

Üye
8 Ocak 2017
52
0
Kardeşim bir amacın yoksa öğrenmek için boşver zaten boşuna öğrenme hiç.[/QU

benim amacım para kazanmak başka neler yapılabilir onları merak ettim sadece mesala bir yerde eleman olarak çalışılabilirmi gibi . nerelerde çalışılabilir anlatabildimmi.

kardeşim html css olmadan çıplak kalır bence ögrendikten sonra çok güzel şeyler yapabilirsin güzelliği css veriyor anlayacağın ikisini bir arada ögrenmen daha iyi olurdu

css öğrenmeye devam ediyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.