Xirus Web İstatistik Tasarımı

xirahmet

Yeni üye
16 Eyl 2018
5
0
İstanbul
[FONT="Courier New[CENTER][COLOR="SeaGreen [URL="https://tik.lat/9Jl1Q"] buradan indirip[/URL] kullanabilir.)
[/COLOR][/CENTER]
[/FONT]

[FONT="Courier New

Son düzenleme:

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Bizlerede paylaşcakmısın ? :) Eğer gerçekten bu senin ise tebrik ederim, gerçekten çok kaliteli olmuş.

xirahmet

Yeni üye
16 Eyl 2018
5
0
İstanbul
İsteyen herkese PSD halini ulaştırabilirim, uzun süredir bu şekilde site tasarımı ve uygulama tasarımı yapıyorum

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
1
51
Merhaba arkadaşlar,
Bu formda yeniyim. Sizlerle yeni yaptığım bir web istatistik tasarımını paylaşmak istedim. Bu analiz tasarımı web sayfası değil, şu anda tasarladığım Windows uygulamasına aittir. Yorumlarınızı bekliyorum...

Giriş ekranı:​
ODXnmD.jpg

Ana ekran:​
JDgrmQ.jpg
Eline sağlık xir Ahmet :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Eğer mümkünse arka plan resimlerini rica edebilirim. Güzel arkaplanlar işime yarar :)

xirahmet

Yeni üye
16 Eyl 2018
5
0
İstanbul
Bilgisayarıma ulaştığım zaman konuyu editleyip dosyayı ve dosyanın virüs tarama sonucunu paylaşacağım, isteyen kişilere umarım yararlı olur.

PSD dosyasını ekledim indirip kullanabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.