xp açılış şifre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
25 Ocak 2008
70
0
slm arkadaşlar benim bu konuda fazla bir bilgim yok bana bilgi verirmisiniz öncelikle bir adaşımın pc sine önceden biri şifre koymuş(akrabası) sonra şifreyi unutmuş benden yardım istemişlerdi ve bende yardım etmeye çalıştım ama yapamadım arkadaşlar sizden istediğim böyle durumlarda ne yapmalıyım şifreyi nasıl çözebilirim yoksananasıl bu problemi çözebilirim...

ozan36

Yeni üye
20 Eyl 2007
34
1
şimdi şifreyi bilgisayarın biosundanmı konmuş yoksa xp açılırkenmi şifre konmuş bunları belirtmen lazım.eğer şifre ilk bilgisayar açılışında çıkıyorsa bios pilini çıkart 1-2 dak bekle açılır yok eğer xp açılırken koymuşsa o zaman xp açılrken f8 tuşuyla güvenli modda aç sonra denetim masasından kullanıcı hesaplarına gel sonra şifre konmuş olan hesabı tıkla ve solda parolayı sıfırla de sonra yeniden başlat makinayı artık şifre konmuş hesaba da şifresiz girebilirsin.

osmaniyeli80

Yeni üye
4 Eyl 2008
11
0
İlk olarak Pc ni aç ondan sonra parola istediği zaman bunu yapıyorsun (sırayla ama aynı anda) ctrl+alt+2defa dlt karşına bi ekran geliyor kullanıcı adı yazan yere " Administrator " yazıyorsun parola bölümünü boş bıraqıyorsun ondan sonra ENTER tuşuna bas işte pc desin ama parola konulan hesapta değil eğer parolayı kaldırmak istersen Administrator HESAbından kullanıcı hesaplarına gir oradan parolayı kaldır de eski parolayı istemior zaten

Rep verirsin heralde

Son düzenleme:
16 Eyl 2007
105
12
5. mesajda ki durumu cozer ama olmazsa bılgısayara arka arkaya 5-6 defa 5 sanıye arayla reset at guvenlı kıpte baslat ayarlar kullanıcı hesapları ve şifreyı kaldır de dırek kaldırır

byundertaker

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
370
1
admine gir kaldır şifreyi arkadaşlar demiş zaten kolay bişey. way be biz çocukkene diyoduk la acaba bunun şifresi kırılırmı arkadaşlarda diolardıki olm mannak mısın onu kırsan hacker olursun zaten zuhaha :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.