Xp de Masaüstü Gelmiyor

G Hos T

Yeni üye
17 Ara 2012
36
0
Pc Açılıyor ama Masaüstü gelmiyor Exploler Falan da Yaptım Ama Olmadı Formatta Atmak İstemiyorum Ivır zıvır Dediğim Dosyalar Lazım Oluyor!!

Başka Hangi Yöntemlerle Düzelir Pc'm

Bu Konu Hakkında Bildiğiniz Bişiler Varsa Lütfen Destek Verin!!!:(

:( :( :( :( :( :( :( :(

Son düzenleme:

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Galiba masaüstün kitlenmiş CTRL+ALT+DEL den Windows gorev yoneticisini aç.Ordan Kullanıcılara gel.Ordan kullanıcıya tıkla ve oturumu kapat de.Kapanan oturumu actıgında masautsu kılıtlenmesı kalkacaktır.Buna neden bı tarz spy yada virustu sanırım.Hemen Karspersky anti virus kur ve Full Tarama yap.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Bunları dene bir de

1

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\

bu anahtarlar da explorer.exe ve iexplorer.exe varsa sil. yoksa

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
anahtarı altında shell e git
REG_SZ karşısında veri : explorer c:/windows/explorer.exe olması gerekiyor. eğer
veri : explorer c:/windows/ bu yolun sonunda explorer.exe değilde başka birşey varsa düzelt ve explorer.exe yaz

2

baslat/calıstır/msconfig/hizmetler

burdan 1. windows güvenlik duvarını kaldırman yeterli olucaktır
2.otomatik güncelleştirmeler
3.güvenlik merkezi kolay gelsin:) sonra tekrar basalat..

3

Sistemi geri yükle

sorun hala çözülmediyse FORMAT at :) kolay gelsin.

qwertyuo38

Üye
16 Ara 2012
84
0
Kardeş Ben Derim Güvenli modda gir büyük ihtimalle olur güvenli moddan sistem geri yüklemeyi aç
Eğer Oda Olmassa Görev Yöneticisini Çalıştırıp Yeni Görev De C:\Users\Kullanıcı adın\Desktop

Bu Senin Masaüstünü gösteryior burdan denetim masasını aç arama yerine sistem geri yükleme yaz gelir kardeşim olmassa en temizinden bi format at herşeyi deneyip yapamassan

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.