xp format atmak

baris5991

Üye
3 Tem 2012
170
0
MRHABA ARKDAŞLAR ELİMDE XP PRO SP3 CD Sİ VAR PCYE FORMAK ATMAK İSTİYORUM FAKAT PCDE CD-ROM YOK BUNUN İÇİN FLASHA YAZMAYA KARAR VERDİM. WİNİSO İLE İSO HALİNE GTİRİP RUFUS İLE FLASH YAZDIM.

VE PC YE FORMAK ATMAK İSTERKEN BU HATAYI ALIYORUM.

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLR.:confused:

ErsinRedLike

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
501
0
Bro neden XP? XP desteği sona erdi, sana bu sorunun çözümünü söylerdim fakat senin için söylemiyorum. Çünkü; sistemi yükledikten sonra bile hayal edemeyeceğin kadar çok hata ile karşılaşacaksın. Sistem özelliklerim düşük dersen ben 2 GB Ram ile Windows 10 32 Bit kullanıyorum, virüs bulaştırmadığın takdirde eşşekten binip ata binmiş gibi olursun ;) Sorunun olursa özelden sorabilirsin, hiç çekinme bildiğim konuda yardımcı olurum.

baris5991

Üye
3 Tem 2012
170
0
Bro neden XP? XP desteği sona erdi, sana bu sorunun çözümünü söylerdim fakat senin için söylemiyorum. Çünkü; sistemi yükledikten sonra bile hayal edemeyeceğin kadar çok hata ile karşılaşacaksın. Sistem özelliklerim düşük dersen ben 2 GB Ram ile Windows 10 32 Bit kullanıyorum, virüs bulaştırmadığın takdirde eşşekten binip ata binmiş gibi olursun ;) Sorunun olursa özelden sorabilirsin, hiç çekinme bildiğim konuda yardımcı olurum.

eyw bro özele yazdım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.