Xp format sp2 hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
sa arkadaslar bnm sorunum bi cd le format atıyodum 39 dakşka kala sp2 cd takın hatası verdi baska saglam bi cd taktım yne aynı hatayı veriyor. acaba saglam olan cd le tekrar nasıl xp kurarım veya o hatayı düzeltirim

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
sa arkadaslar bnm sorunum bi cd le format atıyodum 39 dakşka kala sp2 cd takın hatası verdi baska saglam bi cd taktım yne aynı hatayı veriyor. acaba saglam olan cd le tekrar nasıl xp kurarım veya o hatayı düzeltirim

Başka cdyi takıp baştan kurman gerekiyor..İlk cd hasarlı olabilir..Başka bir cd taktığınızda biçimlendirmeden yani baştan başlayın..Yine olmazsa başka bir cd deneyin..

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
arkadaslar baska bi cd taktım fakat kapatıp açınca aynı yerden baslıyo kura girmiyor 39 dk kaldı diyor ve aynı hatayı verşyor yne

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Biostan öncelik ayarlarını yap..Cdnin takılı olduğu sürücünün önceliği ilk olsun.Yeniden formata başlar gibi yap..Biçimlendir kur dosyalarını yüklesin..Sonra sorun çıkmaz..

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
biosda ilk seçenek cd room zaten kardeş ama kuru açmıyo işte yukarda bi ark usb le falan yap demiş acaba onu nasıl yapablirim yaparsam olurmu

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
usb yi yapamadım. kaç tane cd taktım kurulum hala 39 dk dan baslıyo hata veriyo. windows sp2 diski yükleyin diye. biosda cdrom en basta ama cd de kurulum işlemi çalısmıyo. (cdrom saglam denendi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.