Xp mi Win7 mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrcod3r

Katılımcı Üye
25 Şub 2011
392
1
win 7 daha güzel fakat bilgisayarın özellikleri iyi degilse xp yükle bosuna bilgisayarı kastırmaya gerek yok hem xp herseyle daha uyumlu ve acıkları daha az

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Sistem özelliklerinize göre değişir. çift çekirdek-2GB ram i olan (veya daha yüksek) bilgisayarlar için windows 7 öneriyorum.

eğer bilgisayar özellikleriniz düşük ise XP kullanabilirsiniz.

şu da bir gerçek ki XP devri artık bitti ;) eski teknolojileri bi kenara bırakıp yeni teknolojilere ayak uydurmanızda fayda var.

rifa

Katılımcı Üye
11 Ağu 2010
675
0
Adana/Berlin
Senin sistemine göre degisir . Islemcin ve Ramin yüksekse Win 7 ultimate tavsiye ederim .
Düsükse eger hic ugrasma bilgisayari kasma kendinide kur xp yi .

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
Kaldırmasına kaldırır ama pek memnun kalacağınızı zannetmiyorum.Yeni sistemi bilgisayarlar için windows 7 en ideali.Sisteminiz de 2 gb ram bile olsa xp'de kalmanızı tavsiye ediyorum.Çünkü windows 7 ram kullanımı xp'ye göre daha fazla.Ama yeni sisteme göre 4 gb ram'lı bir bilgisayar ve bunun gibi yüksek donanımınız varsa windows 7'den tam performans alacağınıza eminim.

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Kaldırmasına kaldırır ama pek memnun kalacağınızı zannetmiyorum.Yeni sistemi bilgisayarlar için windows 7 en ideali.Sisteminiz de 2 gb ram bile olsa xp'de kalmanızı tavsiye ediyorum.Çünkü windows 7 ram kullanımı xp'ye göre daha fazla.Ama yeni sisteme göre 4 gb ram'lı bir bilgisayar ve bunun gibi yüksek donanımınız varsa windows 7'den tam performans alacağınıza eminim.

Aynen, arkadaşa katılıyorum, Windows 7 ham olarak yaklaşık 750 MB yer tutar, 2 GB Ram olduğu düşünülürse kafadan neredeyse yarısı gitti, bencede bilgisayarınıza Windows 7 yüklenir ama pişman ettirir kurduğunuza, o sistem ile Xp' de kalmanız önerilir ...

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
sen xp ye devam et... zaten yeni pc aldıgında sağlam bise alırsın 4 gb lik ram felan yeni oluncada haliyle 7 olur... :) sen su anki pcnde xp ye tüm gaz yüklen... :D

Latın1

Katılımcı Üye
23 Nis 2010
818
0
VisuaL Basic & Cs5
tabiki windows7 !
mesela bir yazıcı taktığında tanıtma ihtiyacı duymuyorsun kendisi internetten bulup yüklüyor sen sadece usb kablosunu tak yetiyor. Zaten yüklediğinde driverleriyle birlikte geliyor. Hiç bir derdi sıkıntısı yok. 1 gb ram'in var ise windows 7

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
xp yap windows 7 1 gb küsür ram'i kendi tüketiyor. ama diyosan multimedia (usb araçlar) kullanıyom win7 yap.
tabiki windows7 !
mesela bir yazıcı taktığında tanıtma ihtiyacı duymuyorsun kendisi internetten bulup yüklüyor sen sadece usb kablosunu tak yetiyor. Zaten yüklediğinde driverleriyle birlikte geliyor. Hiç bir derdi sıkıntısı yok. 1 gb ram'in var ise windows 7
Her yazıcıyı tanımaz... zaten hepsi internette var olmadı cdle veriliyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.