xp mi wista mı win7 mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RierKinG

Üye
11 Şub 2012
72
0
arkadaşlar pc formatlamayı düşünüyorum sizce xp mı wistamı win7 mi yapayım 1yıl önce win 7 çevirmiştim bazı drıverlar bulamadı pc her yukledım cd guncelledi ses te fln sorun yaşadım wista denemedim xp kullanıyorum şuan

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Derler ki Hacker'ın bilgisayarı XP SP 3'tür. XP'yi öneririm çünkü hiç program ve oyunda sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
Kardeşim kulllanmasını iyi biliyorsan xp sana daha iyi gider ama fazla anlamazsan win7 tercih ederim win7 kullanıyorum bende bu arada video ole eklenmez kardeşim youtube.com/watch?v=sWw2in7Hmbk SADECE watch?= den sonrkaini yapıcaksın sWw2in7Hmbk burası yanı

RierKinG

Üye
11 Şub 2012
72
0
xp3 kullanıyorum şuan zaten de pb falan oynarken hata alıom kasmalar oluyor falan şuan pc kasmalar yapmaya başladı o yüzden formatlıyacağım.
Oyunlarla çok ilgileniyorum Bana kasmaması lazım yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.