XP Power Toy's Paketi

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,086
16
izmir *35*
https://tik.lat/hjwLY


Bu paketteki tüm dosyalar orjinal Microsoft Ürünüdür. Alt-Tab Replacement
Bu PowerToy programı ile geçiş yaptığınız uygulama penceresinin simgesini görmekle kalmayıp aynı zamanda söz konusu sayfa için önizleme yapabilirsiniz. Bu ayrıcalık özellikle bir uygulamaya yönelik birden fazla oturumun açık olduğu durumlarda son derece faydalıdır.

CD Slide Show Generator
Bu PowerToy programı ile bir CD’ye slayt gösterisi olarak kaydedilmiş görüntüleri izleyebilirsiniz. Söz konusu oluşturucu kendinden daha alt düzeydeki Windows 9x makinelerinde de çalıştırılabilmektedir.

HTML Slide Show Wizard
Bu sihirbaz, web sitenize yerleştirebileceğiniz, dijital resimlerinizden oluşan bir HTML slayt gösterisi hazırlamanıza yardımcı olur.

Image Resizer
Bu PowerToy programı, bir kez sağ tıklayarak bir veya çok daha fazla görüntüyü yeniden boyutlandırabilmenizi sağlar.

Open Command Window Here
Söz konusu PowerToy programı, dosya sistemi klasörlerine "Komut Penceresini Buradan Aç" gibi bir içerik menüsü seçeneği dahil eder, bu ise hızlı bir şekilde seçili klasör ile ilgili bir komut penceresi (cmd.exe) açmanızı sağlar.

Power Calculator
Bu PowerToy programı ile işlevleri grafikler halinde görüntüleyebilir ve değerlendirebilirsiniz, ayrıca çok farklı türde dönüşümler gerçekleştirebilirsiniz.

Taskbar Magnifier
Görev çubuğundan faydalanarak ekranın bir bölümünü büyütmek için bu PowerToy programını kullanın.

Tweak UI
Bu PowerToy programı, mouse ayarları, Explorer ayarları, görev çubuğu ayarları ve diğerleri gibi Windows XP’nin varsayılan kullanıcı arayüzünde gösterilmeyen sistem ayarlarına erişebilmenizi sağlar.

Virtual Desktop Manager
Bu PowerToy programı sayesinde Windows görev çubuğunu kullanarak en çok dört masaüstü bilgisayarını yönetebilirsiniz.


Paketi açabilmeniz için Winrar programına ihtiyacınız vardır. Winrar' ı indirmek için tıklayın...

hakettıysem +rep pls
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.