XP sizi izletiyor! gelin casusu silelim

usokiso

Yeni üye
20 Şub 2008
1
0
walla bende de varda bi turlu silinmiyor baska bi silme yontemi varsa eklersen sevinirim genede sagol demek lazım

crazy_bayapo

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
332
3
istanbul
usokıso astegmen demiş başka bir silme yöntemi yokmu var şimdi onu söylecem

masaüstünde bilgisayarım ın üstünde sol tuşa bas yönet e bas orsan bastığında bilgisayar yönetimi adında klasör açılacak ordan bilgisayar yönetimi ne bas sonra sistem araçlarına bas ordan users e bas hesablar çekacak istediğin hesaabı devredışı yada silebilirsin emeğe saygı

sascorpse

Üye
22 Ocak 2008
102
0
zuhahahaha yaa arkadaşlar siz kendinizdemisinzi.....ya microsotf sizi takip edioar evet çünki adamin veri tabanini kullanion autlex posta die bi şey vardir tüm pclerde mic. direk mail atar eeee direk mail atabiliosa adamlar sizi izlio demektir tabi botlarla adamlarin işi gücü yok ne yaptinizi tek tek bakacak_!:) Sadece bazi işlemleri yapmaniza izin vermioalr bildim kadari ile bu vistada ileri derece artti + silemezsiniz boşa ugraşman denen fakat silinmior o na bakilirsa trojen aratimida yapin bariii belki ordada çikar_!:)
KATILIYORUM BENIM DEMEME GEREK KALMADI BİRADER SEN ANLATMISSIN HERSEYI EGER ADAMLAR SIZI KORSANCI OLARAK SUCLASALARDI SIMDI YA HAPISTEYDINIZ YADA SABIKALIYDINIZ :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.