ya n'lur yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
pc açılınca deevreye giren bi virüs yasılımı olabileceqinden süpheleniorum..

iyi bi antivirüsle bi temizleyin pcnizi ardından da spyware doctor gibi bi yazılım sürekli kullanınz işiniz çok rahatlatacaktır..

memonyak

Katılımcı Üye
17 Tem 2007
273
1
KarşıYaka
dedıgın gıbı banada oluyor bırlıkte ac programı cıkıyordu dogrumu? ordan ınternet explorer sekmesını secıp acıyordum vırusten oyle oluyormus mecbur format attırdım..

4 Ocak 2008
96
0
arkadaşım yükle kaspersky 6 veya 7 bilgisayarını güzel bir taramadan geçir sonra ise ad-aware spaywre doctor gibi programları kaldır olmadı tek işin formating ...

ben_geryzekali

Yeni üye
23 Mar 2008
12
0
bende virüs programı yok pc ye format atıp c ye deep freze kurdum allaha sukur 2 senedir bi kere bıle bozulmadı deep freze herkese tavsiyem eğer isterseniz bende setup ı var msn adresımı vereyım ekleyın yollarım yada buraya upload ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.