Ya siz bu hayata nasıl başladınız ?

Mr.Noyan

Üye
2 Eyl 2022
113
32
Kendi içinde bir yerlerde.
Sanal hayata nasıl başladınız ? Mesala çoktan beri pc ile uğraşırım ilkin keyloggerlerle uğraşırdım ve hiç hack hayatına başlamadan önce hiç bir zaman "instagram nasıl çalınır" veya "bunu şunu nasıl yaparım" diye direkt hazır cevaplar için konu açmıyordum hep forumlarda orada burada dolaşarak bilgi edinerek başladım. Ya siz ?
bende ilk başlarda oyun hileleriyle başladım. küçüklüken hep ilgim ve merakımda vardı. açıkçası çokta havalı gelirdi bana. sonra bir iki termux öğrendim. sonra kendimi geliştirmek için buraya üye oldum. şimdi ise bir bilgisayarım var ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

GörkemliSektör

Yeni üye
22 Ocak 2023
15
7
Sanal hayata nasıl başladınız ? Mesala çoktan beri pc ile uğraşırım ilkin keyloggerlerle uğraşırdım ve hiç hack hayatına başlamadan önce hiç bir zaman "instagram nasıl çalınır" veya "bunu şunu nasıl yaparım" diye direkt hazır cevaplar için konu açmıyordum hep forumlarda orada burada dolaşarak bilgi edinerek başladım. Ya siz ?
Who am i

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Sanala başladığım zamanlar da WhatsApp popülerdi, A'dan Z'ye birçok grup vardı. O zamanlar da sosyal medya hacking üzerine işler yaparken kendimi sanal da buldum. Foruma ise bağlı discord sunucusunda yöneticiyken @Eronmay daveti üzerine katıldım :D

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Merhaba. Aynen kardesim tipki senin gibi bir seyler ogrenmeye calisirdim hep (ki simdide oyle ne kadar ogrensek yinede azdir). Bir soz vardir "Bir sey biliyorum, oda hic bir sey bilmedigimdir".

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
544
Kemalizm
youtubede hacking videoları izleyip "oha çok havalı bende öğreneceğim" diyip sonra oyun yapımına sardığım fakat ondan da sıkılıp yazılımcılığa başladığım bir hikayesi var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.