yaa bu pc beni delirtcek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

draftbeer

Üye
17 Ağu 2009
74
0
s.a beyler pc çok yavailadı asc programını kullandım bi süre ama etki etmedi lütfen yardım edin ne yapabilirim :diablo:mad::mad::mad::mad::mad:

€dward

Üye
23 Eyl 2009
66
0
virüs taramasında geciriniz sonra combofix sonrada diski birlestiriniz ve en sondada advanced systemcareyi kullanınız standart hızına ulasır..

By_SchrecK

Katılımcı Üye
20 Haz 2009
673
0
İstanbul/Sarıyer_
Knk pc yavaşladı derken ne tür bi yavaşlama ama şunu diim sana virüste olabilir ama Başlat/Çalıştır %temp% yap ordaki dosyaları sil biraz rahatlar pc hatta bekle CCleaner die bi pro var onun linki bulursam atarım sana....

draftbeer

Üye
17 Ağu 2009
74
0
ne tur kasılmalar söliyim .... bi hafta öncesine kadar yeterınde hızlıydı ama son 3 gundur insanı verem etcek kadar yavaş örnek veriyim iki penceriyi aynı anda açmıyo ondan sonra winap ı 10 dk da açıyo

€dward

Üye
23 Eyl 2009
66
0
kardesim virüs var büyük ihtimal virüs taramasından gecir sonrada en son yavaslamaya sebebiyet veren bi program yüklediysen kaldır ve sana yukarıda sölediğim proları kullan hızına kavus yapmıyosun ha bire söle böle diyosun sana çözümünü sölüyoruz iste....

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
yapılacak çok şey var hepsini buraya yazsan en azından 1 saatim gider problemler bir çok bölüme ayrılır virüslerden kaynaklanan programlardan kaynaklanan oyunlardan kaynaklanan donanımdan kaynaklanan vb.. diyerek uzar bu mesele örn kasan tozluysa yani kasayı temizlemiyorsan fan tozlanır gpu cpu ekran kartı ana kart işlemci her ne varsa ısınır bilgisayara çok yğk olur (özellikle intel pentium4/intel pentium D
kullllanıyorsan zaten 3-4saat açık kalsın bilgisayarının kasası direk normal kasayı açma tuşuna dokunduğunda hatta eğer kasa açıkta değilse (nasıl diim kapılıysa yani kasa gözükmüyor tek kalvyeyle ekran gözüküyor) açtığın zaman zaten direktman bir sıcak hava dalgası geliyor bunun üzerine bide kasayı temizlemiyorsan zaten senin işin bitmiş diyebilirim :D:D:D şahsen ben yaşadım o yüzdende kasamda 2 veya 3 tane fan takdırdım :D :D süper dimi :D :D ayrıca programlardanda kaynaklanıyor olabilir google da arat hantal programlar listesi veya programlar diye karşına bir çok program çıkacak mümkünse gerekmedikçe o programları bilgisayarda bulundurmamaya çalış,oyunlardan kaynaklanan yavaşlamada olabilir mesla bilgisayarın hard diski (HDD-->Hard Disck Driver) mesela 1 tanesi 100gb dan azsa mesela ben 2006 yılında aldım pc yi benim 1 hdd 50gb az yani o yüzden oyun yüklersen bilgisayar çok kasılır eğer ben oyun yüklemek istiyorum diyorsan oyunları her zaman windows klasörlerinin olmayan yere yükle yani windows klasörü fln C./ de ise ve oyunlarda C./ de yüklü ise D./ ye taşı bilgisayarın kesinlikle hızlanır Bilgisayrının RAM ini değiştir duyduğuma göre kingston 1gb ram-->25tl ucuz yani oda olmadı bilgisayarı kesinlikle bir virüs taramasından geçir en önemli şey budur (virüsler bilgisayarı kasar ve abuk subuk şeyler yaptırır) bilgisayarındaki tüm gereksiz şu anlık işine yaramayak programları sil (daha sonra gerekebilen programların yedeklemesini al (flash disk cd vb..)) daha önceden bilgisayarının düzgün çalıştığı duruma geri yükleme noktası oluştur ve sistem geri yükleme yap oda olmadıysa format at bilgisayarının ufku açılsın ;) bu kadar şey yazmak 15dk mı aldı 1 saatlik yazsam artık ne kadar eder ben bile düşünemiyorum :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.