Yabancı bir telefon numarası sürekli rahatsız ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biryoutuber

Yeni üye
3 Haz 2017
30
0
Tüm THT Üyelerine Sesleniyorum ...

Lütfen Yardım Edin Bir Telefon Numarasından Hergün Saat Tam 11:40 Ta Aranıyorum
Açtığımda İse Ben Çaycı Diyor enson Ne Yaptıysam Yapayım Arıyor Engellide Arıyor
En son Çare Olarak Fake SMS Yolu İle Adama Bir Fotoğraf Yolladım..
eğer açarsa nerede olduğunu öğreneceğim....

Ne Yapmam Gerek nolur Söyleyin....

KORKUYORUM:RpS_bored::RpS_bored::RpS_bored::RpS_bored::RpS_bored:

Moderatör tarafında düzenlendi:

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara
Bence polise ihbar et ancak sakın 155ten arama çünkü telefonuna bir virüs girmiş olabilir ya da adam telefonuna sızmış olabilir. Adam fark ederse 155i aradığını , bu seferde aradığında merhaba ben çaycı , 2 gün içinde polisten ihbarını çekmezsen telefonundaki bütün bilgileri paylaşıcam gibi bir ses duyabilirsin :D

ya valla ben Furkan Çaycı aluu diye başkada demiyo istiyen varsa verim teli siz bişi yapın güldürdünüz :D

nolur bana numarasını pmden atarmısın çok trolliyesim geldi :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

EsMak

Üye
14 Mar 2017
125
0
Nolacak ya niye korkuyorsun arkadaşların oyun yapıyordur. Hem arasın açma bu bi süre böyle devam eder sonra vazgeçer. Ya da istersen numarayı at bizde onu rahatsız edelim topluca numarasını da her yere yazalım değiştirmek zorunda kalsın numarasını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.